الف:

اون روزا که میومدم میگفتم کنکورم تموم شه میام اینحارو میترم و یادتونه؟؟؟اقا اشتباه کردم انگار.ینی قشنگ اسباب کشی من و جلچو شما ضایع کرد.خلاصه شبا که میخوابم هی خواب میبینم پست کشدار گذاشتم شمام اومدین نوشتین اوووه سحححرررر چخبرهههه بعد من غرغر وار یه پست دیگه گذاشتم غر نرنین

ب:

ینی اینجا تایم پرواز میکنهاصلا گلاب به روتون یه دسشویی وقت نمیکنم برم.از یه طرف که باغ و باغچه ی وسیعممممم هی تِر تِر علف هرز درمیاره من با دستکش خیلی سخت کوشانه میرم میکنم بعد میخوام بیام تو اتاقم تو راه یکم لواشک درست میکنم البالو خشک میکنم غوره پاک میکنم میرم با مامانم اینا تخت سفارش میدم میام کمک مامانم واسه خودمون و خانوم ایکس و ایگرگ که مامانم دوسشون داره ابغوره میگیریم و سه روز بعد میرسم تو اتاقاینه داستان.بعد تازه دیروز اقاهای کابینتی که از اقوام تقریبا دور باشند اومدن کابینتارو نصب کنن.اولش که من خیلی بدقلقی کردم سر طرح و رنگ و به اصرار حرفم و انداختم تو دهن مامانم و ازونجاییم که مامانا خیلی نفوذ دارن شد انتخاب من بالاخره.اقا الان که کامل نشده ولی مامان میره میاد نگاش میکنه جیغ میزنه از ذوق من با لب و لوچه ی اویزون و چشای قلبی نگاش میکنم بابامم خیلی ریز تایید میکنه و اقاهای کابینتی میگن ما صدتا عکس ازین باید بگیریم اقااااااا خیلی خوب شده لعنتی

پ:

از وقتی اسباب کشی کردیم اتاقم قربونش بشم تمیزی ورنداشته و کلی لباس رو زمینه هنوزبعد کمد هیچی جا نداره:/بعد من همش میشینم کانتر بازی میکنمخودش جمع شه شاید

ت:

یکشنبه سیزدهمممممم میخوایم بیایم تهران تا بیسسسسستمممممم.حالا گیلیلیلیلییییییییی.واسه همینه انقد کیفورم(بگین همونموقع نتایج میاد جیغ میزنم).بعد بیشت و یکم تختم میاد که ماجراشو تو یه پست جداگونه میگم حتمااااااا

ث:

اقا بین خودمون بمونه،یک ساعته دسشویی دارم بعد روم نمیشه جلوی اقاهای کابینتی که بیرونن برم:////اقاااااا این چه اخلاقیه خداییش؟هی میرم میچرخم باز روم نمیشه برم دسشویی بعد شدیدا درگیرم با خودم:///////دعا کنید موکت اتاقم نوعه

د:

درباره عنوان بگم که یه زمانی ما با این اهنگ بزرگوار ارمین نصرتی تو عروسی، عقد، پاتختی، تولد وانقد قرررررر میدادیمهی جوونی کجایی که یادت بخیرمناسب دیدم عنوان اونووووو بزارم اقاااااااا خوشحالم خب:))))

ع:

ینی میخواین تلگرامی رو فیلتر کنین بگینـمن اونو نصب کنم تا یک ساعت بعدش فیلتر شهاااااقاااااا (یه بزرگواری این لفظ اقارو انداخته تو دهن من به اون فوش بدین)تلگرامم وصل نمیشه بعد یه تلگرام که اسیر وصل کردن نباشیم و مهربون باشه سراغ دارین؟؟؟؟

این تلگرامی که داشتم ب جون جفت بچه هام منو عضو چنلای ازدواج موقت و فلان کرده بود:///////اینحوریم نباشه بچه خوبی باشه کلا)

خ:

اقااااا.ماجرای اسباب کشی خیلی مفصله ولییییییی باید بنویسم حتما چون باااااااااید یادم بمونه.خیلی حرفا و پستا دارمبه امید روزی که منفجر کنم اینجارو و پستتتتتتتت کنم همه پستای قول داده شده و پست نشده رو(چی میگم؟).اقا تا بابام با اینا حرف میزنه سرشون گرمه من برم دشوری بای

۹۸/۷/۶..شنبه...روز اول دانشگاه...

از احوال من اگر پرسیده باشید^-^

همونی که میخواستم شد؟نشد؟نه...!

یه ,تو ,خیلی ,میکنم ,نمیشه ,برم ,اقاهای کابینتی ,اسباب کشی ,کابینتی که ,روم نمیشه ,من با

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

مفصل ران معماری دانلود کتاب ریاضی عمومی 1 حسین فرامرزی بهترین موسیقی عمل بینی گوشتی آنتن مرکزی,دیجیتال مرکزِی,تلویزیون هتلی افزایش فروش سوپر مارکت ها یادگیری برنامه نویسی مقدماتی بحر مهر