1.سلام:)از اتفاقای این اخیر که بگذریییییم و بعدا اینجارو بتریم اومدم بگم نویسنده ی این وبلاگ دانشجو شدهدانشجوی رشته ی روانشنااااااااسی.شدیدا استرس ثبت نام فردارو داره و ترش کرده با وجود خستگی زیاد خوابش نمیره!

2.من دارم خاص ترین و باحال ترین روزارو تجربه میکنم.اینجا پاییزش پاییزهدرخت گیلاس جلوی خونه برگای زردش بوی پاییز میده و هوا بس ناجوانمردانه سرررردهههههه!

3.بعد بیست روز تازه دوروزه که از تهران اومدیم و من فردا میرم ثبت نام کنماز احوال غزل اگر پرسیده باشید مهندسی  متالوژی و  محیا حقوق پردیس قبول شد منم مترجمی زبانم قبول شدم و شیمی محض ولی ترجیحم روانشناسی بودو پدرم عاااشق این رشته بوده و هست و مشوق من:)

4.این یه پست مختصر مفید.شماااا خوبین؟خیلی بم دلگرمی دادینااااا خیلی دوستون دارماااااا.واسم دعا کنین فردا واسه ثبت نام جیگرم در نیااااااد و ازین ور به اونور نشیم.مثل شب کنکورم جورابام مدارک و خودکار اینا اماده نمودم.ولی استرس دارم.صب مامانوووو دختر عمه جونارو میرسونیم سرکار و مدرسهههه و میریم برا ثبت نامدعا کنین برای این سحر استررررسییییییی

شبتون بخیر♥

۹۸/۷/۶..شنبه...روز اول دانشگاه...

از احوال من اگر پرسیده باشید^-^

همونی که میخواستم شد؟نشد؟نه...!

,ثبت ,احوال ,پرسیده ,رشته ,کنین ,    ,ثبت نام ,از احوال ,اگر پرسیده ,دعا کنین

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

آموزش خیاطی و طراحی لباس مقتدری Kabota_masafati واردات مستقیم قطعات استوک و نو کلیه خودرو های خارجی مطالب عمومی طراحی سایت فروشگاهی|طراحی وب سایت کتابخانه‌ی شیعه شورای دانش آموزی دبیرستان عصر دانش فیکوس لیراتا Psychology workshop عشق وینکس ۲